Standuperzy.pl – Wynajmij Stand-upera

wynajmij_standupera

Stand-up robi się coraz bardziej popularny. Przybywa nie tylko komików, ale też powiązanych z nimi firm i instytucji. Niewątpliwie hegemonię na rynku dzierży agencja Antrakt (która przez lata zajmowała się kabaretami, a relatywnie niedawno przekwalifikowała się na stand-uperów. Właśnie w tej stajni biegają Abelard Giza i Kacper Ruciński). Antrakt najwyraźniej właśnie zyskał konkurencję.

Stand-uperzy.pl – wynajmij komików

Niedawno na rynek wkroczyła agencja standuperzy.pl. Oferuje ona właśnie wynajem komików – zarówno na standardowe imprezy w pubach, jak i na eventy firmowe. Jest to marketingowy strzał w dziesiątkę. Większość komików nie posiada stron. Niemal wszyscy koncentrują się na prowadzeniu fanpage’y, którym z kolei nie do końca ufają organizatorzy. Fanpage jest śliski. Ciężko na nim znaleźć rozbudowane informacje o danym komiku, ciężko cokolwiek zweryfikować. W praktyce bowiem większość stron na Facebooku wypełniają żarty, memy, historie z trasy. A ludzie z firm szukają jasnej i jednoznacznej oferty.

Z kim współpracuje strona stand-uperzy.pl?

Właśnie przejrzystą propozycję komików daje serwis standuperzy.pl. Za jego pośrednictwem można wynająć szeroką gamę młodych, ale już doświadczonych komików. W ofercie znajdziemy więc działającego od lat Pawła Reszelę oraz Wojtka Piętę, który ostatnio święci triumfy na Youtubie. Znajdują się w niej również David Mbeda Ndege, Adam Van Bendler oraz Juliusz Sipika.

Myślę, że ta strona może być odpowiedzią na wiele pytań, która zadają sobie przedstawiciele branży eventowej oraz organizatorzy imprez firmowych.

Komentarze

Komentarze