Otwieracz Luty – Open Mic dla stand-uperów i kabareciarzy

otwieracz - open mic(1)


PRZED:


Tym razem Otwieracz wraca z zaledwie dwutygodniowym odstępem. Jeśli dopisze publiczność i open mic’owcy, to może w ogóle tak zostanie? Przemyślimy. Kto będzie? Na pewno pojawią się stali bywalcy. Ja na pewno zrobię też dwa nowe monologi (że nie stand-up.) Jeden jest mroczny, drugi kontrowersyjny. Liczę, że obydwa wyjdą dobre. :)

Więcej informacji na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/1680527448866651/


PO:


Ostatnio coraz częściej piszę nie o samym występie, ale o tym, gdzie imprezowałem po. Cóż, tak bywa. Otwieracz był tym razem wyjątkowo krótki. Zaraz po nim na Szpitalnej odbywała się impreza taneczna z k-popem w roli głównej. Co to jest k-pop? To taki britpop ale z Korei. Zostałem.

Po pierwsze, nie wiedziałem, że w Krakowie można spotkać tylu Koreańczyków (południowych).

Po drugie, nie wiedziałem, że wśród dorosłych Koreańczyków bycie trendy polega na stylizowaniu się na polskiego gimnazjalistę (ubiór ten sam, wzrost ten sam, tylko uroda bardziej charakterystyczna).

Po trzecie, nie przypuszczałem, że przebywający w Europie Wietnamczycy podają się za Koreańczyków, bo bycie Koreańczykiem jest cool (jeden z mniej wylansowanych Koreańczyków mi powiedział). Coś jak Polak udający w Azji Brytola

Dodaj komentarz