Stand-up Mocnych w Gębie – Tomek Biskup, Krzysztof Jahns, Piotr Splin [aka. Northim Kismajes]

mocnych w gębie


PRZED WYSTĘPEM:


Krzysztof Jahns jest jednym z najbardziej aktywnie działających ogarniaczy komediowych w Poznaniu. Jego dziełem jest między innymi Stand-up Mocnych w Gębie w Klubie Pod Minogą.

To jest Krzysztof:

Oprócz mnie podczas wieczoru pojawi się Piotr Zdziarstek (znany też jako Piotr Splin oraz Northim Kismajes). Piotr też prowadzi bloga o komedii, można więc powiedzieć, że będzie to spotkanie komediowo-blogerskie.

Wydarzenie na facebooku.


PO WYSTĘPIE:


Poznań to naprawdę wyjątkowe miejsce pod względem komediowym. Świetnie prosperuje tutaj kilka imprez ze stand-upem. Z tego co słyszałem na wszystkich w dziewięćdziesięciu procentach wypadków sala jest pełna. Co więcej, ludzie bardzo chętnie kupują bilety (i tutaj bierze w łeb teoria o oszczędności Wielkopolan). Piszę o tych biletach nie bez powodu. W Krakowie dominują imprezy ze wstępem wolnym i sprzedanie płatnego występu małych komików jest tak trudne, że często nieopłacalne.

Przy okazji powiem nieskromnie, że miałem dobry występ. Tak dobry, że pół godzinny materiał rozwinął mi się do czterdziestu pięciu minut. Więcej takich momentów w życiu :)

 

Dodaj komentarz