Festiwal Ludzik na Youtubie – Moje Nagranie Stand-up

Pewnie już parę razy o tym wspominałem. W październiku zeszłego roku byłem na festiwalu Ludzik. Polecam. Impreza jest naprawdę godna. Tutaj nawet jeśli nie otrzymasz żadnej nagrody, to i tak na swój sposób wygrywasz. Festiwal oferuje nagranie materiału w jakości telewizyjnej (nawet chodziły słuchy, że transmisja będzie puszczana na Rozrywce. Chyba jednak do tego nie doszło). Stand-up każdego z komików wędruje na oficjalny kanał Ludzika. W ten sposób uczestnicy otrzymują bardzo dobrej jakości materiał promocyjny (chyba, że zwalą występ – wtedy otrzymują bardzo dobrze nagrany materiał kiepskiej jakości).

Jednym z organizatorów jest Stocznia Fimowców – prywatna wytwórnia filmowa. Nic więc dziwnego, że każdy występ nagrywany był za pomocą wręcz onieśmielającej ilości sprzętu. Kamery rozstawiono w kilku punktach sali, a jedna czy dwie unosiły się nad publicznością na specjalnych dźwigach (że kranach).

Pamiętam, że wejście miałem bardzo dobre (skromność – moja główna zaleta, zaraz po wstrzemięźliwości). Niestety nie wszystkie żarty będą zrozumiałe, bo mocno odnosiłem się do tego, co mówili przede mną konferansjer – Adam Grzanka oraz dyrektor festiwalu – Bartek Brzeskot. Ich wypowiedzi niestety nie widać na nagraniu, więc nie wszystko ma sens :)

Większość żartów z powyższego fragmentu została upubliczniona po raz pierwszy. Dwa kolejne filmiki z festiwalu to już kompilacje tekstów, które wcześniej krążyły po Youtubie (ale w mniej bombastycznej jakości i bez księżyca w tle). Po pierwsze jednak teksty dojrzewają, a po drugie zawsze mówię je odrobinę inaczej (chociażby po to, żeby się samemu nie nudzić). Poniżej po raz kolejny prezentuję stand-up o emocjach, karate i grach komputerowych.

I na koniec fragment, w którym gadam głównie o bardzo nacechowanych seksualnie ślubach.

Festiwal zablokował na swoim kanale łapki w górę i w dół, więc o nie nie będę prosił. Zasugeruję za to, żebyście pod moim stand-upem zostawili komentarze. To podobno też napędza wyświetlenia. Dziękuję :)

Dodaj komentarz