Kabaret PUK w programie „Żarty i Bardy”

Pewnie nie wszyscy o tym pamiętają. Niektórzy być może w ogóle nie wiedzą. W dalszym ciągu jestem członkiem kabaretu PUK. Co więcej, zdarza nam się grać. Konkretnie w najbliższy wtorek zdarzy nam się w nowym programie kabaretowym emitowanym przez TVP 2 (nagranie 20.09.2016 na Woronicza).

„Żarty i Bardy” to cotygodniowy cykl, którego gospodarzem jest kabaret OTTO. Przez parę lat mniej było o nich słychać, a jak już to za sprawą siwego gargulca straszącego w studio YaYo (przez długi czas stanowił integralną część składu, a parę sezonów temu został wyjebany na swój niezrównoważony pysk. Zupełnie nie rozumiem dlaczego.)

Co się będzie działo? Program ma mieć formułę talk showu, przeplatanego skeczami i piosenkami satyrycznymi. Gospodarze to oczywiście trzej (aktualnie) panowie z OTTO. Na kanapie (czy co tam mają) zasiądą Antonina Krzysztoń i Felicjan Andrzejczak. W każdym odcinku ma się też gościnnie pojawić młody, początkujący kabaret. No miło wiedzieć, że w wieku 35 lat i po dziesięciu sezonach na scenie jestem młody i początkujący. Dobrze jednak, że pokarzę ryj w telepudle, bo to medium w dalszym ciągu posiada pewną siłę (ale już niedługo). Zagramy skecz „Terapia”, który napisała nam Aneta Stokes oraz skecz „Talent”, który pisałem ja. Próby trwają raźno, intensywnie i z udziałem kota (+5 do lajków na Insta).

Tak zwana próba w warunkach domowych. Iza zastępuje Agatę, a kot mnie. #próba #kabaret #kot #mieszkanie

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tomasz Biskup (@tomasz.biskup)

Pewnie część z Was może się zacząć zastanawiać, jak występ w TVP ma się do moich bynajmniej nieskrywanych poglądów politycznych. Ano tak, że za odpowiednią kwotę zagrałbym nawet na urodzinach Kim Zong Una.

PO WYSTĘPIE:

Było fajnie. Skład programu się jednak mocno zmienił, bo na kanapie zasiedli Darek Maleo Malejonek i wokalista Bayer Full (jakkolwiek się to pisze). Telewizja mnie nakręciła, ale ja nie pozostałem jej dłużny i zmontowałem vloga z planu. OGLĄDAĆ! POLUBIAĆ! KOMENTOWAĆ! SUBSKRYBOWAĆ!

Komentarze

Komentarze