Stand-up Open Mic z Nagrodami

stand-up open mic

Ostatnio w Krakowie porobiło się strasznie dużo stand-upowych walk i pojedynków. Wygląda na to, że od października będziemy mieli trzy miesięcznie. Stand-up Open Mic z Nagrodami to moja impreza. Odbędzie się w najbliższy czwartek. W zeszły piątek Comedy Lab zrobiło pierwszą Bitwę Open Micerów. Jutro natomiast w Zaścianku odbędzie się Pojedynek Stand-up. No właśnie problem polega na tym, że wszystkie trzy mają miejsce w tak krótkich odstępach czasu. Nic to. Jakoś damy radę.

Stand-up Open Mic z Nagrodami – Zasady

Reguły gry są bardzo proste, kiedy już się je pozna. Trzy rundy. Sześciu występujących. Po pierwszej rundzie odpada dwóch. Po drugiej kolejnych dwóch. W finale siłą rzeczy zostaje też dwóch. Wygrywa jeden (który inkasuje niebagatelną kwotę 200 złotych). Co w tym skomplikowanego? Ano niby nic. Tyle tylko, że szczegóły oparłem na zasadach slamu poetyckiego i naprawdę można się w nich pogubić. Detale na fejsbuku. Nie chce mi się ich przepisywać.

Stand-up Open Mic – Wydarzenie

Kto Występuje?

Lista zgłoszeń jest już zamknięta (już, ironia, od wczorajszego wieczora). Występuje dwóch wyjadaczy z ComedyLab – Michał Leja Wojtek Pięta. Pojawi się iluzjonista – Michał Skubida. Z Kielc przyjeżdża Andrzej Sosnowski, który niedawno wrócił do Polski, a wcześniej działał komediowo w Bristolu. Skład dopełnia dwóch młodych i początkujących zawodników – Alan SzymulaPrzemek Mach.

Dodaj komentarz