Jak źle dobrać prezenty dla całej rodziny? – Poradnik na ostatnią chwilę

zle-prezenty

Przychodzi ten magiczny czas w roku, kiedy dorośli, poważni ludzie zaczynają wierzyć, że Święty Mikołaj istnieje. Ale ponieważ wszyscy doskonale wiemy, że nie istnieje, musimy się w niego bawić. I to bawić świetnie. Generalnie metody na kupienie prezentu bliskim są dwie:

  1. Możemy wybrać na pałę i mieć nadzieję, że trafimy.
  2. Możemy też powiedzieć sobie nawzajem, co chcemy dostać, dzięki czemu cała impreza traci cały sens.

Istnieje również opcja trzecia. Możemy kupić rodzinie naprawdę złe prezenty i w ten sposób zagwarantować sobie, że już nigdy nie będzie nas zaganiała do zabawy w mikołaja.

Kiepskie Podarki Dla Matki

Ukochanej mam na pewno ucieszy się z uniwersalnej siekiery z metalowym trzonkiem albo nowych stożków do ulubionej frezarki. Świetnym dodatkiem do wyżej wymienionych akcesoriów okaże się na pewno książka „Jak polubić menopauzę”. Kupując ją jednak możemy się nastawić na to, że mamusia zrobi z podarowanej siekiery inny użytek niż karczowanie lasu.

Złe Prezenty Dla Ojca

Ja na prezent dla ojca zawsze wybieram naturalny balsam do pielęgnacji naskórka wokół paznokci. Pamiętaj, im dłuższy i bardziej zawiły skład, tym dłużej rodziciel będzie go czytał, zanim w Ciebie rzuci pudełkiem. Dlatego właśnie proponuję kosmetyk na bazie koziego mleka, masła shea i startego pyłu z wczesnych zarodków pierwiosnka. Tego typu podarek świetnie uzupełni własnoręcznie wykonany collage z brokatowym napisem „Tato, jestem gejem” (lub lesbijką, w zależności od płci). Po ten ostatni element proponuję sięgać tylko i wyłącznie, jeśli tata jest biedy. Po nim macie gwarantowane, spadku nie będzie…

Nietrafione Prezenty Dla Nastolatka

W każdej rodzinie jest jakiś nastolatek. Albo nastolatka. Wszystko jedno. Na pewno młoda osoba bardzo ucieszy się z pełnej kolekcji płyt Ryszarda Rynkowskiego. W końcu ostatnio biegał z bronią i stał się prawie tak hardcorowy jak 50 Cent. Dzieci to lubią. Alternatywnie proponuję również książkę Podstawy Makroekonomii. Z niej młodzieniec nauczy się, jak zainwestować swoje pięćdziesiąt złotych kieszonkowego na międzynarodowym rynku nieruchomości.

Badziewne Podarki Dla Seniora

Seniorzy nastręczają najwięcej problemów przy kupowaniu prezentów. Po pierwsze i tak wszystko mają, a po drugie rzeczy którymi się interesowali, wyginęły tak mniej więcej trzydzieści lat temu. Naprawdę złym prezentem dla nestora rodu może okazać się gra Wiedźmin 3 na Playstation 4. Babcię czy dziadka szlak trafi oczywiście również po otrzymaniu t-shirtu z napisem „Swag, Biatch!” Pozostaje także oczywiście klasyk – czyli znicz.

I ten ostatni żart zerżnąłem ze skeczu mało znanego kabaretu o nazwie PUK. Ale w sumie napisałem ten skecz, więc chyba mi wolno.

ZŁE PREZENTY DLA CAŁEJ RODZINY

Komentarze

Komentarze