Eliminacje do 33 Przeglądu Kabaretów PAKA

eliminacje paka

Eliminacje Paka – Przed Występem

Nie ma mnie na zdjęciu powyżej, ale możecie mi zaufać, że występuję. W PACE startowałem chyba pięć razy (i wraz z kabaretem PUK nawet udało mi się cośtam wygrać). W tym roku zdecydowałem się podejść solowo do tego przeglądu kabaretów. I tak właśnie stałem się kabaretem…

Oprócz mnie występuje najwolniejsza komediantka po tej stronie galaktyki (Potocka), najbardziej uprzejmy stand-uper po tej stronie galaktyki (Giefert), kabaret Na Wynos oraz jeszcze jeden chłopak, którego imienia razem z nazwiskiem zapomniałem. Eliminacje PAKA to oczywiście nie tylko konkursowicze. Po nas w charakterze gwiazd wieczoru wystąpi Zenon Laskowik ze swoim „Spotkaniem Kolesiów” oraz kabaret A jak!

 Eliminacje PAKA – Po występie

No i oczywiście wszystko bardzo gruntownie pomieszałem. Nie miało być żadnego czwartego solisty w rozkładzie jazdy. Miał być Teatr Vacuum, którego też nie znam. Poza tym i tak nie dojechał. LaskowikKabaret A Jak! też grali następnego, a nie tego samego dnia (i nawet nie w tym samym miejscu).

Co do mojego występu, to poszło mi dobrze. Po zejściu ze sceny usłyszałem kilka opinii w rodzaju: „byłeś najlepszy”„pozamiatałeś”„stary żałuj, że nie nagrywałeś, bo byłby dobry materiał promocyjny.” Ja też bawiłem się świetnie. I nawet jeśli nie przejdę w PAKowskich zmaganiach dalej, to i tak miło będę wspominał ten wieczór w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury.

Dodaj komentarz