Półfinały 33Paki i Prowadzenie Slamu

Taki zapieprz, że nie mam czasu nawet pisać postów o kolejnych występach (o postach dotyczących innych rzeczy już nie wspominając). Dzisiaj na przykład czekają mnie dwa grania i dla oszczędności czasu upycham je w jednym wpisie.

Półfinały 33 PAKA

Półfinały 33 PAKA to impreza, która kiedyś była topowa i legendarna. Teraz już jest legendarna tylko w niektórych kręgach, ale w dalszym ciągu posiada całkiem duży potencjał promocyjny. Biorę udział w drugim etapie przeglądu! Po raz enty w sensie ogólnym. Po raz pierwszy solowo. Występuję jako pierwszy, zaraz po nowym pakowskim tworze – konkursie piosenki. A później pakuję manatki (za dużo to ich nie mam) i lecę na Slam.

Półfinały Wydarzenie na Facebooku.

Na powyższą imprezę były rozdawane wejściówki między innymi w konkursie Projektu Kabaret. Trzeba było kreatywnie wypowiedzieć się na temat jednego z uczestników półfinałów (czy tam coś). Kolega Marek Wianiarski pojechał mi bardzo ciekawą recenzją:

Slam w Kololanku numer 6

Impreza, którą prowadzą co miesiąc. Będzie też to samo, co miesiąc temu 😉 Problemy techniczne z mikrofonem, kilku starych wyjadaczy czytających nowe teksty, kilka początkujących twórców czytających wiersze wywleczone z szuflady. I oczywiście moje głupie żarty, za pomocą których bardzo nieodpowiedzialnie wpływam na werdykty (rzekomo).

Slam na Facebooku.

Komentarze

Komentarze