Trójząb Kabaretowy – Ścibor Szpak, Śledź Stand-up i ja

trójząb kabaretowy

Już w najbliższy wtorek wybieram się na najodleglejsze rubieże Rzeczpospolitej. Białystok, here I come! W tym wspaniałym wschodnim mieście od lat odbywa się impreza organizowana przez kabaret Inaczej. Chodzi mianowicie o Trójząb Kabaretowy. Dlaczego Trójząb? Coś mi świta, że kiedyś podczas każdej edycji pojawiało się impro, stand-up i klasyczny kabaret (że takie trzy zęby). Tym razem nie widzę w rozkładzie jazdy żadnych improwizacji, więc te informacje już najwyraźniej nie są aktualne (albo nawet nigdy nie były). We wtorek oprócz mnie pojawi się pan Doktór Absurdu (Ścibor Szpak) oraz przedstawiciele białostockiej formacji Śledź Stand-up.

Wydarzenie na Facebooku

A jak już Trójząb Kabaretowy się skończy, a ja wyśpię się w białostockim akademiku, to jadę zwiedzać Kruszyniany, czyli wioskę polskich Tatarów.

Po Występie

Występ poszedł fajnie, za to następnego dnia odpuściłem i nie pojechałem do Kruszynian. Chyba się starzeję, bo kiedyś waliłbym do tatarskich wiosek jak w dym. Za to jadąc na białostocki dworzec Biacomex zauważyłem na szybie taksówki zaprawdę osobliwą reklamę. Białystok – a weird place.

Komentarze

Komentarze