33 PAKA – Wieczór Ostatniej Szansy

33 pala

To już trzecia odsłona konkursowa przeglądu 33 PAKA, w której biorę udział. Wieczór Ostatniej Szansy, WOSZ, specjalna dogrywka, z której jeden kabaret (a konkretnie jeden podmiot, bo ja kabaretem nie jestem), przechodzi do finału. W tym roku Wieczoru Ostatniej Szansy miało nie być, ale jednak się pojawił. To dlatego, że jury podczas obrad półfinałowych nie mogło dojść do porozumienia.  Występuję podczas tej imprezy ja, Kabaret Inaczej oraz Kabaret Trzecia Strona Medalu. Zapraszam, środa 19 marca, godzina dziewiętnasta, Piwnica Pod Baranami.

Po Występie:

No i wygrał Kabaret Trzecia Strona Medalu, któremu z tego miejsca serdecznie gratuluję. Za to ja też dostałem swojego rodzaju nagrodę, a właściwie prezent… Dziewczyny z PAKI specjalnie dla mnie przygotowały listę 82 ciekawostek. To taka mała złośliwość. Bo na co dzień chodzę i męczę ciekawostkami. Teraz będę męczył ich ciekawostkami. Świat będzie lepszym miejscem.

Brałem udział w przeglądzie PAKA (konkretnie w Wieczorze Ostatniej Szansy) i w prezencie od festiwalu dostałem scrolla z 82 ciekawostkami (słownie osiemdziesiąt dwie ciekawostki). Połowy nie znałem, a jedna czwarta jest zajebista (przykład poniżej). Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że listę osobiście przygotowywała dyrektorka artystyczna festiwalu – @izakala . Iza twierdzi, że na co dzień męczę bułę ciekawostkami. Od dzisiaj będę męczył bułę ciekawostkami wybranymi przez Izę. Upgrade. …. Całkowicie przy okazji pozdrowienia i ponowne gratulacje dla @kabarettsm, który Wieczór Ostatniej Szansy wygrał. …. #33paka #ciekawostki #wosz #paka #zapakowani #ciekawostka #ciekawostki #trivia #prezent #scroll #skroll #zwój #ściaga #węgry #wodytermalne #Johny #cash #johnycash #wieczórostatniejszansy #złośliwość

Post udostępniony przez Tomasz Biskup (@tomasz.biskup)