KontenerART – Stand up nad Wartą

kontenerart stand up

KontenerART Stand up to impreza, która odbywa się w Poznaniu już drugie lato. Po raz drugi też się na nim pojawiłem. Powiem tak: „Szacun za inicjatywę”. Kontenery to wyjątkowe miejsce. Leżaki nad rzeką. Do kupienia browar, hamburgery, kręcone frytki, tajskie lody i cała reszta hipsterozy. Niemal codziennie impreza kulturalna. Co wtorek stand-up, w inne dni tygodnia salsa, warsztaty oraz slam poetycki. W Poznaniu zarówno slam, jak i stand up stoją bardzo mocno. Nie we wszystkich polskich miastach jest to norma…

Dziękuję za zaproszenie gospodarzowi imprezy – Krzysztofowi Jahnsowi i przy okazji wrzucam jego najnowszą profilówkę, która służy też jako plakat całego cyklu komediowego nad Wartą.


Upały były rekordowe, nawet wieczorem temperatura przekraczała trzydzieści stopni, więc tutaj podziękuję też Marcinowi Wojciechowi, z którym grałem i który przywiózł mnie samochodem z Krakowa. Dzielny człowiek.

Jak już dziękuję wszystkim po kolei, to też podziękuję widowni, to podziękuję też sobie. Najwyraźniej upał na chwilę dobrze wpłynął na mój mózg. Udało mi się doimprowizować całkiem fajny żart do fragmentu o moich przeszłych pracach: