Stand up w Lost Bar – Kraków stolicą angielskojęzycznej komedii

lost bar kraków

Lost Bar Kraków to miejsce, które wyróżnia się pod paroma względami. Po pierwsze jest to jeden z nielicznych w mieście barów speak easy. I tutaj od razu muszę wyjaśnić zagadkę. Pod tym terminem ukrywają się lokale dla masonów. Nie mają szyldu, a dowiedzieć się o nich mogą tylko nieliczni za pomocą marketingu szeptanego…

Z tymi nielicznymi to oczywiście przyszarżowałem. Knajpom speak easy zależy na tym, żeby ludzie o nich wiedzieli. Po prostu wyszukują ciekawsze sposoby na promowanie się niż wieszanie kawałka blachy nad ulicą.

Lost Bar stawia na tak zwane dzianie się. Lokal połączony jest z dwoma escaperoomami. Dwoi się i troi, żeby mieć jak najwięcej ciekawych imprez kulturalnych. Odbywają się tutaj między innymi wieczory stand-upowe.

Lost Bar Kraków – Ukryty Stand up

W sumie to pojawiłem się podczas pierwszych imprez stand-upowych, jakie miały miejsce w Loście. Obecnie odbywają się tutaj miejsce dwa stałe cykle. Jednym z nich jest Stand-up Polska Prezentuje. Drugi to występy po angielsku. Podczas tej drugiej imprezy wystąpię jutro…

Gram razem z moim kolegą – Markiem Wawrzyniakiem. Ciekawe stworzenie. Syn Niemki i Polaka wychowany w Stanach Zjednoczonych. Z samego swojego założenia człowiek wewnętrznie sprzeczny. Ma naturalną charyzmę i ciekawy styl.

Zapraszam. Początek 19:30. Wstęp, tak zwane, co łaska. Pokaże fragment pod spodem oraz całkiem sporo innych.