Otwieracz – Open Mic, który zwiedził Kraków

open mic kraków

Że tak pozwolę sobie pieprznąć na początek szykiem przestawnym, mój open mic Kraków zwiedził już niemal cały. Pierwsze pół roku odbywał się w Zaraz Wracam Tu. Sprzęt nagłaśniający był, ale ukrywam, że mocno szwankował, więc jakby się wyniosłem… Jedna edycja w Re. Na swojej imprezie nie wprowadzam cenzury i wulgaryzmy używane przez jednego z uczestników mocno zraziły właściciela klubu. Na Szpitalnej 1 byłem chyba dwa lata, nie wiem, nie chce mi się liczyć. Trochę się pozmieniało organizacyjnie i przenoszę się po raz kolejny.

Apoteka Pub – wskazuje na to, że będzie zarąbiście. Po pierwsze właścicielka jest bardzo chętna do współpracy. Po drugie lokalizacja – metr od Placu Nowego na Kazimierzu. Po trzecie atmosfera – w lekko punkowych klimatach odnajduję się dosyć dobrze.

Open Mic Kraków – Przed Występem

Pojawia się także kilka innych zmian. Pierwsza jest istotna z punktu widzenia wszystkich, którzy chcą wystąpić. Do końca zeszłego sezonu byłem trochę świnia. Tradycja nakazuje dawać każdemu z występujących browara. A ja nie dawałem. Chętnych i tak nie brakowało, ale jednak stwierdziłem, że zależy mi na tym, żeby komicy czuli się dobrze. Każdy, kto wbija na scenę, dostaje po piwku.

Druga zmiana w jakiśtam pokrętny sposób może być istotna dla widzów. Otwieracz dołącza do grona hipsterskich imprez pay what you want. Każdy wchodzi za darmo, ale przy drzwiach będzie stała taka skrzyneczka. Jeśli Wam się spodoba i będziecie mieli ochotę, możecie wrzucić piniądz :)

Otwieracz – po występie

Tę część tekstu oczywiście opublikuję PO WYSTĘPIE :)