Stand Up Comedy

Nazywam się Tomek Biskup i rozbawiam ludzi już od dziesięciu lat. Gram STAND UP COMEDY w oparciu o własne, dosyć bogate doświadczenia. Na scenie opowiadam historie z życia doprawione odrobiną absurdu, szczyptą czarnego humoru oraz sporą dozą zwyczajnych wygłupów.

Na WYDARZENIACH TYPOWO STAND-UPOWYCH występuję z programem, który ma ostre momenty. Mam żarty o śmierci, od czasu do czasu przeklinam i nie kryję się z przekonaniami (jak na Biskupa przystało, jestem ateistą).

NA IMPREZY FIRMOWE I OKOLICZNOŚCIOWE proponuję program „oczyszczony” :) Usuwam bardziej mroczne fragmenty oraz tematy niewygodne (religia i polityka). W ten sposób powstaje przystępne show składające się głównie z humoru obyczajowego. W dalszym ciągu jest skierowane do osób dorosłych, ale jeśli przez przypadek usłyszy je dziecko, nie będzie miało problemów z psychiką przez resztę życia.

JESTEM TEŻ KONFERANSJEREM, ale na ten temat piszę na osobnej stronie.

Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę, dzwoń lub pisz. Pamiętaj jednak, aby w wiadomości podać parę informacji o Twojej imprezie oraz datę :)

      Tomek Biskup         beshop@o2.pl         604 503 089

 Przykładowy kawałek stand-upu z Youtuba

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem, nie przestawaj czytać :)

  • Ludzie często kojarzą mnie z problemami małżeńskimi. To dlatego, że grałem w skeczu „Terapia Małżeńska” kabaretu PUK. Numer został nagrany w telewizji i ma już prawie milion wyświetleń na Youtubie!

 

  • Mam na koncie ponad trzydzieści nagród z ogólnopolskich przeglądów kabaretowych. Dla mnie osobiście najważniejsze jest I miejsce podczas Mazurskiego Lata Kabaretowego Mulatka 2017. Nie dość, że dostałem nagrodę, to jeszcze miałem okazję do małej potyczki słownej z panem Jackiem Fedorowiczem (kliknij, aby zobaczyć nagranie!).

 

  • Jestem doświadczonym mówcą. Miałem okazję przemawiać na jednej z  konferencji TEDx (kliknij, aby zobaczyć). Mówiłem o swojej największej życiowej pasji – HUMORZE.

 

  • Wielokrotnie pokazałem się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Zagrałem między innymi podczas transmitowanego w TVP2 Festiwalu Ludzik. Nagranie można obejrzeć na VOD.
komik grający stand up comedy podczas występu w tvp
Pojedynczy kadr z realizacji dla TVP.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, zapraszam do posta, w którym przedstawiam HISTORIĘ SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI. Ostrzegam jednak, że wpis nie jest do końca poważny :)

 

Przykładowe firmy, z którymi pracowałem:

firmy dla których pracowałemStand up Comedy po Angielsku

Mówię w języku Szekspira. I co ważniejsze, korzystam z tej umiejętności na scenie.

Od kilku lat w Krakowie działa angielskojęzyczne środowisko Stand up Comedy. Udzielam się i występuję regularnie. Kilka razy grałem też poza granicami kraju (w Budapeszcie i Berlinie).

Pod spodem zamieszczam jeden z monologów. Oczywiście w wypadku występu na imprezie firmowej z programu wylatują wszystkie faki.

Jedna myśl na temat “Stand Up Comedy”

 1. Pani Karolino.

  Przede wszystkim to jest formularz do zostawiania komentarzy a nie wysyłania maili.
  Odpowiedź 1: Wszystko zależy od fraz kluczowych. Jestem na pierwszej stronie wyszukiwania na takie frazy jak: „stand-up wieczór panieński”. W absolutnie nic mi to nie daje.
  Odpowiedź 2: Korzystam tylko z pozycjonowania naturalnego. Google i tak sukcesywnie dąży do tego, żeby wszystkie inne formy były nieopłacalne. W tym jest przyszłość.
  Życzę powodzenia przy pracy nad projektem.

Dodaj komentarz