Prowadzenie Imprez

Prowadzę imprezy i naprawdę lubię to robić! Podnoszę energię, nawiązuję kontakt z widownią i rozluźniam atmosferę. Posiadam szeroką wiedzę ogólną, dzięki czemu swobodnie mogę dopasować się właściwie do każdej tematyki.

Zapowiedzi często wzbogacam żartami. Przygotowanymi wcześniej oraz najczęściej improwizowanymi na gorąco w oparciu o rozmowy z widzami i aktualną sytuację.

Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę natychmiast, dzwoń lub pisz.

Tomek Biskup         beshop@o2.pl         604 503 089

Doświadczenie Konferansjerskie

Zajmuję się przede wszystkim stand-upem. Naturalną koleją rzeczy najczęściej prowadzę imprezy komediowe. Na szczęście jednak mam doświadczenie spoza nich.

W ramach ukulturalniania świata pojawiam się w roli konferansjera także na krakowskich Slamach Poetyckich. Jest to wydarzenie literackie, ale bardzo nietypowe. Ludzie na nie przychodzą.

Jeśli chodzi o większe imprezy, poprowadziłem One Ryj Show podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2017 oraz Dni AGH (2017 i 2018).

Na moje doświadczenie składają się też oczywiście eventy firmowe. W roku 2018 poprowadziłem między innymi QVC Summer Party oraz EON Summer Vibes (spokojnie, w zimie też pracuję :)