Chodź na Solo: Tomek Biskup i Konrad Kaliszka

chodź na solo


Chodź na Solo – Przed Występem


Chodź na Solo to jedna z imprez w bardzo rozwiniętym pod względem komediowym Poznaniu. Organizuje ją Tomek Nowaczyk – stand-uper, którego niektórzy mogą znać także z występów z kabaretem Czesuaf oraz… pisania bajek dla dzieci. Stały support stanowi Maciej Morze – kabaretowy kolega Tomka i człowiek, o bardzo dziwnie pofałdowanym mózgu. Ze wcześniejszych spotkań wiem, że Maciek dużo Może. Jestem ciekaw jego stand-upu, bo jeszcze nie wiedziałem (i pewnie napiszę o nim w części PO WYSTĘPIE.)

Oprócz mnie gościem Chodź na Solo będzie Konrad Kaliszka. Kolejny człowiek, który myśli zawile i niezwykle ciekawie. Ma powolny, spokojny styl. Jednocześnie często jest mroczny, a nawet przerażający. Skończył matematykę i twierdzi, że swoje doświadczenia naukowe ze studiów wykorzystuje do pisania żartów.

Chodź na Solo – Wydarzenie na Facebooku


Po Występie


Tak, jak myślałem, Maciek Morze jest spoko, ale zapomniał tekstu i to mu trochę rozjechało występ. Totalnie rozwalił mnie za to jeden z open micowców. Kolejny dosyć powolny komik. Piotr Popek jest z Bydgoszczy i gra we własnym, lekko urokliwym tempie. Ciekawy styl. I dobrze. Znak, że stand-up w Polsce rozwija się w różnych, często bardzo ciekawych kierunkach.

Dodaj komentarz