Stand-up na wigilię firmową i christmas party

stand-up-na-wigilie-firmowa

Od kilkudziesięciu lat wielu ludzi obchodzi wigilię kilka razy w roku (rekordziści dochodzą podobno nawet do pięciu). Spotykamy się nie tylko z rodziną, ale też ze znajomymi oraz współpracownikami. Właściwie każda większa firma urządza przedświąteczne biby dla zatrudnianych przez siebie ludzi. Czy śledzik, wódeczka i możliwość cmoknięcia się z księgową to wystarczające atrakcje na tego typu event? Moim zdaniem nie. Proponuję stand-up na wigilię firmową.

Wigilie, Christmas Party, Świąteczne Eventy

Mocno charakterystyczne imprezy. Zapraszana jest znaczna część pracowników (ale bez osób towarzyszących). Wynajmowana jest duża sala bankietowa. Jedzenia w bród, trochę wódki. Niektóre firmy w dalszym ciągu praktykują dzielenie się opłatkiem ze wszystkimi. Zazwyczaj głównym punktem rozrywkowym jest przemówienie prezesa. Prezes często mówi do rzeczy, a czasami nawet zabawnie. Mimo wszystko, w tego typu występach najważniejsze jest zakończenie. Moim zdaniem najlepsze brzmi: “A teraz przed wami komik – Tomek Biskup”.

Stand-up na Wigilię Firmową – Po Co i Dlaczego?

Bardzo mi przykro, ale jestem człowiekiem bezczelnym i dlatego też bezczelny jest mów marketing. Stand-up na wigilię firmową to najlepsza metoda, aby ta impreza wyszła. Godzinka śmiechu i żartów zaraz po przemówieniu prezesa sprawią, że śledzik będzie lepiej wchodził a wódeczka stanie się chłodniejsza. Być może nawet całowana podczas łamania się opłatkiem pani księgowa stanie się nieco ładniejsza.

A tak serio, to zapraszam do działu ZAMÓW WYSTĘP. Może Wam się spodoba :)

 

Leave a Reply