Kto znajdzie się w obsadzie 3 sezonu Comedy Club?

mikrofon z napisem "obsada w 3 sezonie Comedy Club"

Jeśli interesuje Was obsada trzeciego sezonu Comedy Club, bynajmniej nie musicie czekać do premiery programu. Nagrania już trwają. Dla każdego z nich stacja tworzy też wydarzenie na Facebooku, na którym jasno przedstawia nazwiska występujących.

Same nazwiska i właściwie niewiele więcej. Ja postanowiłem pójść o krok dalej. Do każdego dnia nagraniowego piszę tekst, w którym wymieniam komików i wspominam o każdym z nich kilka słów.

Około miesiąca temu wrzuciłem tekst, w którym przedstawiłem komików, występujących dla Comedy Central 12lutego (Swoją drogą w ten dzień nagrywałem też ja. I tutaj mały kącik autopromocji – odwiedźcie mojego fanpage’a i sprawdźcie, kim jestem).

Dzisiaj przyszedł czas na przedstawienie obsady, która pojawi się przed kamerami CC piątego marca.

INFORMACJE O SEZONIE 4-TYM ZNAJDZIECIE poniżej.

Komicy, których w Comedy Club zobaczymy więcej niż raz

Niektórzy komicy nagrywają wyłącznie po jednym fragmencie. Innych będziecie mogli zobaczyć kilka razy.

Do udziału w dwóch odcinkach zostali zaproszeni między innymi Ola Petrus i Michał Pałubski. Napisałem o nich w tekście wymienionym w poprzednim paragrafie i nie będę się powtarzał :)

Wspomniałem tam również parę słów o nowym prowadzącym – czyli Michale Meyerze.

A teraz przechodzę do opisania komików z najbliższego dnia nagraniowego.

mikrofon z napisem "obsada w 3 sezonie Comedy Club"

“Świeża” obsada 3 sezonu Comedy Club

Pod spodem pozostali komicy w kolejności jaką znalazłem na wydarzeniu tego dnia nagrań:

  • Tomasz Jachimek – robił stand up, zanim to było modne. Jest solistą komediowym od dwudziestu kilku lat. Na pewno go znacie. Jeśli nie ze sceny, to z programu Szkło Kontaktowe.
  • Mieszko Minkiewicz – pierwszy nerd polskiego stand-upu. On i jego mroczne poczucie humoru ostatnio szturmem zdobywają sceny komediowe w całej Polsce. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat Mieszka, możecie obejrzeć krótki (i dosyć specyficzny) wywiad, który z nim przeprowadziłem.
  • Rafał Rutkowski – aktor, który w niektórych kręgach jest legendarny. Gra w teatrze Montownia, a poza tym pojawił się w wielu rekalamach. Jeździł po Polsce ze swoim one man show (coś jak stand-up, ale z kostiumami i zmienianiem postaci). Ma też opinię komika, który jest zabawny także poza sceną. Rzadkość.
  • Juliusz Sipika. Jeden z trzech niepełnosprawnych komików w Polsce. W sumie najbardziej pełnosprawny w tej trójce. Coś tam z kręgosłupem. Generalnie jak masz słaby wzrok, to nawet nie zauważysz.

Pod spodem kawałek Sipiki o pracy w ochronie. Bawi mnie.

  • Wiolka Walaszczyk – jedna z kilkunastu kobiet grających w Polsce stand up. Ulubienica tłumów, która jedzie po ludziach z niespotykaną wręcz naturalnością. Co ja Wam zresztą będę gadał? Znacie Wiolkę i myślę, że obsada Comedy Club bez niej nie byłaby kompletna.
  • Damian Skóra – gość, który jeszcze nie jest znany, ale sprawnie jak małpa pnie się w kierunku sławy (moje zdanie). Coraz więcej występów, coraz więcej scen, na których się pojawia. I dobry, unikalny styl. Ciekawe myśli i co bardzo ważne duża ilość odegrań. Ruchu, zmian głosu. Dla mnie to zawsze cenne w stand-upie. (Naprawdę chciałem tutaj udostępnić jakiś jego monolog, ale chyba wszystko usunął z netu).
  • Zbigniew Grabowski – był w nowej edycji Idola, był w Jokerze i w Kole Fortuny. Teraz będzie w 3 sezonie Comedy Clubu. I nie, nie jest jednym z tych debili, którzy zrobią wszystko, żeby się dostać do telewizji. Jest naprawdę dobrym komikiem, który czasem lubi z siebie zrobić debila.
  • Arkadiusz Jaksa Jakszewicz – naprawdę wyróżnia się na scenie stand-upowej. Ma długą, ryżą brodę. Jeśli jesteście z północnego wschodu kraju, prawdopodobnie go znacie. Prowadzi z pięćdziesiąt scen komediowych w małych miejscowościach pomiędzy Olsztynem i Elblądiem. Liczbę nieznacznie wyolbrzymiłem. Tylko nieznacznie.
  • Ryszard Mazur. Ogólnie znam lub przynajmniej kojarzę dziewięćdziesiąt procent polskiego środowiska komediowego. Dlatego obsada Comedy Club rzadko mnie dziwi. A Rysiek Mazur mnie zdziwił. Nie mam pojęcia, kim jest :) Prawdopodobnie starszym gościem dodanym dla kolorytu.
  • Bartosz Gajda – pstrokaty sweterek z Łowców . B. Od momentu odejścia Maryjusza Kałabangi pełnił funkcję de facto lidera grupy. Niedawno sam również opuścił skład i skupił się na stand-upie. Oraz innych dziwnych rzeczach, które pasjami nagrywa na Youtuba.

I to na dzisiaj już wszytko. Ostatnie nagranie do 3 sezonu Comedy Club 19 marca. Tekst na jego temat postaram się opublikować kilka dni wcześniej.

2 myśli w temacie “Kto znajdzie się w obsadzie 3 sezonu Comedy Club?”

Leave a Reply