Ostatnie nagranie do Comedy Club 2019 (lista komików z opisami)

mikrofon w tle i napis "komicy w comedy club 2019"

W kwietniu 2019 Comedy Club wraca na ekrany. Nagrania trwają od prawie dwóch miesięcy i niedługo dobiegną końca. Pierwsze z nich miało miejsce 12 lutego, drugie 5 marca. Ostatnie odbędzie się dzisiaj, czyli 19 marca.

JEŚLI SZUKASZ INFORMACJI O SEZONIE CZWARTYM, kliknij poniżej.

Ci którzy już byli

Część komików pojawi się w Comedy Club 2019 więcej niż raz. W dwóch odcinkach zagrają:

  • Tomasz Jachimek (pierwsze nagranie 5 marca)
  • Rafał Rutkowski (pierwsze nagranie 5 marca)
  • Wiolka Walaszczyk (pierwsze nagranie 5 marca)
  • Jacek Stramik (pierwsze nagranie 12 lutego)
  • Tomasz Boras Borkowski (pierwsze nagranie 12 lutego)
  • Jim Williams (pierwsze nagranie 12 lutego)

Informacji na ich temat możecie szukać w postach wymienionych w poprzednim akapicie.

mikrofon w tle i napis "komicy w comedy club 2019"

Pierwsze razy w Comedy Club 2019

Dziewiętnastego marca na scenie Teatru Sabat stanie łącznie jedenastu komików. Nie trudno więc policzyć, że w wypadku tego tekstu mam ułatwioną robotę. Do opisania została mi tylko piątka:

Damian “Viking” Usewicz – wielki człowiek ze Szczecina. Jest niewiele niższy ode mnie (a ja mam prawie dwa metry) i o wiele szerszy. Faktycznie trochę wygląda na wikinga. Występuje od ładnych paru lat, ale w sumie dopiero niedawno zaczął jeździć po Polscej. Bardzo sprawnie rozmawia z widownią i liczę, że podczas nagrania w Comedy Club 2019 pokaże część swoich umiejętności.

Darek Gadowski – pochodzi z Koszalina i sprawia wrażenie sympatycznego gościa. Należy do nielicznej grupy komików w programie, z którymi nie miałem przyjemności osobiście. Krótko mówiąc, nie ma na jego temat nic odkrywczego do napisania. Przez jakiś czas był w Stand up Polska. Włosy blond.

David Mbeda Ndege – czasami organizatorzy przedstawiają go jako komika z Kenii. Oczywiście po to, aby dodać swojej imprezie oryginalności. I faktycznie David jest w połowie Kenijczykiem. Wychował się jednak w Krakowie i śmiga po polsku lepiej niż wielu z nas. Nie spodziewajcie się dukającego polskie zgłoski mulata :)

Magda Kubicka – kuriozum na scenie stand-upowej, bo w końcu kobieta. Młoda ale już doświadczona. Bardzo ostra, ale u niej duża ilość wulgaryzmów mnie akurat nie razi. W 2019 pojawi się w Comedy Club po raz drugi i mam nadzieję, że pozamiata.

Grzesiek Wójtowicz – jeszcze młodszy niż Magda. Chyba. Albo po prostu tak mi się wydaje, bo jego po raz pierwszy na scenie zobaczyłem odrobinę później. Pochodzi z Kędzierzyna- Koźla i przez jakiś czas przedstawiał się jako jedyny stand-uper z tego miasta. A później dowiedział się, że istnieje Damian Skóra :)

 

Dodaj komentarz