Stand-up na Imprezę Firmową (z żartami o Twojej branży)

Występuję od piętnastu lat i w tym czasie zagrałem na dziesiątkach bankietów, integracji i christmas party. Znam wymagania branży eventowej i mam program, który dobrze sprawdza się na wydarzeniach firmowych. A poza tym staję na uszach, żeby widzowie się śmiali!

W mailach, które dostaję od klientów, trzy pytania powtarzają się najczęściej. Pozwolę sobie na nie odpowiedzieć poniżej:

 1. Czy możesz zagrać bez wulgaryzmów? Tak. Na eventach gram bez słów na „k” i „ch”. Nie poruszam tematów fekalnych, ani nie uskuteczniam werbalnej pornografii. I z bólem serca rezygnuję nawet z żartów o religii i polityce.
 2. Czy mógłbyś zawrzeć w programie nawiązania do branży? Tak. Na imprezy firmowe przygotowuję pięć minut stand-upu luźno nawiązującego do branży. Śmieciarki, fotowoltaika, ubezpieczenia – z każdą z tych dziedzin wiążą się ciekawostki. A z ciekawostek da się wyciągnąć żarty.
 3. Czy twój program jest zabawny? Mnie bawi. A czy bawi też Was, możecie sprawdzić poniżej na nagraniu z Comedy Central :)

Więcej nagrań ze sceny możecie zobaczyć na moim kanale :)

Masz pytania? Napisz do mnie maila:

Adres: tom.biskup.standup@gmail.com, Telefon: 604 503 089

  Przykładowe opinie klientów i widzów:

  Przykładowe firmy, z którymi pracowałem:

  Informacje o programie:

  Moja oferta to swoiste The Best-Of. Na eventach gram monologi, które na przestrzeni lat cieszyły się największą sympatią widzów. Są to jednocześnie kawałki dosyć przystępne – mają szansę trafić do jak najszerszej publiczności. Z moich doświadczeń wynika, że właśnie takie teksty najlepiej sprawdzają się na imprezach firmowych.

  Wśród poruszonych tematów znajdą się loty Ryanairem, fochy matek, ziemniaki, kartofle oraz oczywiście stand-up napisany o Waszej branży.

  Pomiędzy przygotowane żarty wplatam elementy improwizacji, co pozwala zbudować więź z widownią i stworzyć dodatkowe nawiązania do okazji.

  Informacje o występie:

  Czas Trwania: 30 minut

  Cena: Nie jest stała i zależy od kilku czynników. Dokładną kwotę wysyłam mailem.

  Widownia: Siedząca i trzeźwa. Dwa piwka nie przeszkadzają w odbiorze. Pięć już skutecznie blokuje umiejętność śledzenia wątków.

  Wymagania techniczne: Nagłośnienie i oświetlenie imprezy leży po stronie organizatora. Szczegóły wysyłam mailem.

  Informacje o mnie:

  Obecnie zajmuję się głównie stand-upem, ale przez lata nazbierałem sporo innych doświadczeń. Grałem w kabarecie PUK i grupie improwizacyjnej AD HOC. Występowałem w Comedy Central, byłem gigantycznym pierogiem i udawałem zwłoki w serialu „Szpital”. Więcej „kwiatków” z mojej kariery znajdziecie w zakładce O Mnie.

  P.S. W razie czego występuję też po angielsku ;)

  Sprawdź ofertę występu z żartami na temat branży. Stand-up na imprezę firmową