Sprawdź moje najbliższe występy!

Nadchodzące Występy

Poniżej widzicie moje występy – w znacznej mierze stand up. Listę aktualizuję na bieżąco, więc przy każdym kolejnym logowaniu zobaczycie odrobinę co innego. Wpadajcie często, żeby sprawdzić, gdzie mnie akurat poniosło ;)

There are no upcoming events.

Występy Minione

Byłem tu, byłem tam. Zamieszczam listę występów, które już się odbyły. Może akurat ktoś będzie miał ochotę przeczytać, gdzie grałem w zeszłym miesiącu.

Najbliższy Stand Up w Twierdzy Underground (23.10.2020)

Date: 23 października, 2020

Time: 20:00

Location: Kraków, Twierdza Underground

Copy of Copy of stand up comedy

Przejdźcie się po Długiej i wpadnijcie do zupełnie nowej knajpy w rockowym klimacie. Dwie kondygnacje pod ziemią znajdziecie salę, na której podczas stand upowego open mica będą Was bawić zarówno doświadczeni komicy, jak i obiecujący amatorzy. Najbliższy open – 20.09.2020. Link do wydarzenia znajdziecie Tutaj.

Stand-up w Murphys (Open Mic) – Prowadzenie

Date: 22 października, 2020

Time: 20:00

Location: Pub Murphys, Katowice

Copy of Copy of stand up comedy(10)

Open Mic w irlandzkim barze na katowickim Bażantowie. Wpadajcie! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/341408183759959/

Stand-up w Sztamferze

Date: 20 października, 2020

Location: Sztamfer, Pszczyna

Screenshot_2020-10-12 Stand up w Sztamferze – wracamy Facebook

Testowanie w pszczyńskim lokalu Sztamfer.

Aplikacja, z której korzystam do tworzenia spisu występów, wydaje mi się bardzo intuicyjna. Przypuszczam jednak, że dla niektórych może być bardzo niejasna. Dlatego zamieszczam zwięzłą instrukcję.

Przejrzyj listę i znajdź występy stand up w swojej okolicy

Przejrzyj listę. Obecnie wyświetla ona dziesięć najbliższych wydarzeń. Jeśli chcesz zobaczyć imprezy bardziej odległe, kliknij przycisk “next” w prawym dolnym rogu. Jeśli i tam nic nie znajdziesz, bardzo mi przykro, na razie nie mam zaplanowanego występu w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Bywają takie miesiące, że połowa moich występów to tak zwane eventy – imprezy firmowe. Na te oczywiście nie możecie przyjść (no chyba, że na szybko zatrudnicie się w danej firmie). Na występy “normalne” za to w stu procentach zapraszam.

Każdy występ, na który można po prostu wpaść, zawiera link do Facebooka. Klikajcie i szukajcie dalszych instrukcji (zakup biletu i takie tam).

Czy lista zawiera tylko stand up?

W tym momencie robię głównie stand up, ale w moim kalendarzu zdarzają się także inne występy:

  1. Prowadzenie. Czasami jestem konferansjerem na imprezach, które niewiele mają wspólnego z komedią.
  2. Improwizacje. Dosłownie parę razy do roku biorę udział w wydarzeniach stricte improwizowanych. Z jednej strony nie jestem fanem nurtu impro, a z drugiej czasami fajnie się powygłupiać :)
  3. Inne rzeczy. Występy gościnne, eksperymenty, zamówienia specjalne. Stand up jest super, ale jednocześnie czasami dobrze jest mieć odmianę. Toteż, jak mi się trafia okazja, to się bawię.

No, napisałem. Po prostu, jak zobaczycie w moim kalendarzu coś innego niż stand up, to się nie dziwcie.

Leave a Reply