Sprawdź moje najbliższe występy!

Nadchodzące Występy

Poniżej widzicie moje występy – w znacznej mierze stand up. Listę aktualizuję na bieżąco, więc przy każdym kolejnym logowaniu zobaczycie odrobinę co innego. Wpadajcie często, żeby sprawdzić, gdzie mnie akurat poniosło ;)

There are no upcoming events.

Występy Minione

Byłem tu, byłem tam. Zamieszczam listę występów, które już się odbyły. Może akurat ktoś będzie miał ochotę przeczytać, gdzie grałem w zeszłym miesiącu.

Dąbrowski Wieczór Kabaretowy – Pojedynek Stand up i Stasiewicz

Date: 30 kwietnia, 2020

Time: 19:00

Location: Dąbrowa Górnicza, Villa Moda

84106769_480320092638135_3852987720695545856_o

Biorę udział w bitwie na stand up. Coś podobno można wygrać, ale nawet nie do końca wiem, co.

Najbliższy Stand Up w Twierdzy Underground (05.07.2020)

Date: 1 kwietnia, 2020

Time: 20:00

Location: Kraków, Twierdza Underground

Bardzo Szybki Stand-up

Przejdźcie się po Długiej i wpadnijcie do zupełnie nowej knajpy w rockowym klimacie. Dwie kondygnacje pod ziemią znajdziecie salę, na której podczas stand upowego open mica będą Was bawić zarówno doświadczeni komicy, jak i obiecujący amatorzy. Najbliższy open – 05.07.2020. Link do wydarzenia znajdziecie Tutaj.

Występ z okazji dnia kobiet w Golczewie

Date: 7 marca, 2020

Location: Restauracja Herbowa, Golczewo

Gram dla Pań w restauracji Herbowej.

Aplikacja, z której korzystam do tworzenia spisu występów, wydaje mi się bardzo intuicyjna. Przypuszczam jednak, że dla niektórych może być bardzo niejasna. Dlatego zamieszczam zwięzłą instrukcję.

Przejrzyj listę i znajdź występy stand up w swojej okolicy

Przejrzyj listę. Obecnie wyświetla ona dziesięć najbliższych wydarzeń. Jeśli chcesz zobaczyć imprezy bardziej odległe, kliknij przycisk “next” w prawym dolnym rogu. Jeśli i tam nic nie znajdziesz, bardzo mi przykro, na razie nie mam zaplanowanego występu w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Bywają takie miesiące, że połowa moich występów to tak zwane eventy – imprezy firmowe. Na te oczywiście nie możecie przyjść (no chyba, że na szybko zatrudnicie się w danej firmie). Na występy “normalne” za to w stu procentach zapraszam.

Każdy występ, na który można po prostu wpaść, zawiera link do Facebooka. Klikajcie i szukajcie dalszych instrukcji (zakup biletu i takie tam).

Czy lista zawiera tylko stand up?

W tym momencie robię głównie stand up, ale w moim kalendarzu zdarzają się także inne występy:

  1. Prowadzenie. Czasami jestem konferansjerem na imprezach, które niewiele mają wspólnego z komedią.
  2. Improwizacje. Dosłownie parę razy do roku biorę udział w wydarzeniach stricte improwizowanych. Z jednej strony nie jestem fanem nurtu impro, a z drugiej czasami fajnie się powygłupiać :)
  3. Inne rzeczy. Występy gościnne, eksperymenty, zamówienia specjalne. Stand up jest super, ale jednocześnie czasami dobrze jest mieć odmianę. Toteż, jak mi się trafia okazja, to się bawię.

No, napisałem. Po prostu, jak zobaczycie w moim kalendarzu coś innego niż stand up, to się nie dziwcie.

Dodaj komentarz