Co robić w Krakowie w poniedziałek ?

CO ROBIĆ W KRAKOWIE W PONIEDZIAŁEK

Weekend już się skończył i wypada grzecznie iść do pracy. Niektórych dalej jednak nosi i bynajmniej nie mają ochoty spędzać wieczora z kakałkiem pod kocykiem. Pojawia się lekko złowieszcze pytanie: Co robić w Krakowie w poniedziałek ? I faktycznie bywa problem. W ten dzień miasto jakby pustoszeje. Wiatr przerzuca kurz po ulicach, barmani się nudzą i nawet skrawkarze w kebabach rzezają świeże mięso. Dochodzi do tego, że niektóre lokale na ten dzień zamykają swoje podwoje…

Na szczęście jest kilka imprez, które odbywają się w feralny pierwszy dzień tygodnia. To właśnie one ratują ludzi, którzy nie chcą być skazani na wygrzewanie tyłka na kanapie.

Co robić w Krakowie w poniedziałek ? – pośmiać się

Zachowam się bezczelnie i na początek zaproponuję swoją imprezę. Otwieracz to open mic komediowy. Wpadają na niego stand-uperzy, żeby przetestować nowe teksty. Zobaczycie tutaj pół-profesjonalistów, debiutantów oraz zaciekłych hobbystów. Jestem otwarty na różne formy ekspresji i dlatego mobilizuję do odwiedzania imprezy też przedstawicieli innych nurtów. W miarę regularnie można zobaczyć magików. Parę razy pojawiły się kabarety. Otwieracz odbywa się raz w miesiącu. Zawsze w poniedziałek. Jeśli chcesz sprawdzić, kiedy najbliższy, kliknij przycisk poniżej:

ODWIEDŹ WYDARZENIE NA FACEBOOKU!!!

Strachy z Szafy – Bloody Monday

Poniedziałek to dzień trochę straszny. Wiele ludzi ma w związku z nim traumę. Bo przecież muszą wrócić do pracy, w której nie byli aż od piątku. Więc może dobrym pomysłem będzie uczynić poniedziałek jeszcze bardziej strasznym – przeciążyć obwody i summa summarum się wyluzować… Raz w miesiącu w Cafe Szafe odbywa się cykl Bloody Monday. Można obejrzeć filmy straszne w dwóch znaczeniach. Są przerażające i zarazem po prostu złe… Organizatorzy prezentują takie produkcje jak Doctor Morbid, Prezydent Pogromca czy Piłoręki. Czy to jest normalny seans kinowy? Nie. Ze względu na tematykę bliżej mu do spektaklu spirytystycznego przy piwku.

Pubquiz w Totu

A może by tak bardziej ambitnie? Może by tak potrenować w ten dzień mózg? Odpowiedzią na pytanie: Co robić w Krakowie w poniedziałek ? może być też Pub Quiz. Co tydzień jeden odbywa się klubie Totu. Samo centrum, więc nie ma sławnego problemu, JAK JA DZISIAJ DO DOMU WRÓCĘ? PRZECIEŻ JUTRO DO PRACY… No i na dodatek, jeśli pytania siądą, można drobną kasę wygrać.

A oprócz tego zostają planszówki, normalne kina, aquapark i stare, dobre szwędanie się po Plantach.