Atrakcje na imprezy firmowe – Małopolska Rządzi!

imprezy firmowe małopolska

Imprezy Firmowe Małopolska to temat głęboki jak szyby Wieliczki (do których jeszcze w tym tekście wrócimy). Region należy do najbardziej uczęszczanych turystycznie w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że odbywają się tutaj liczne eventy firmowe. Piękne widoki czekają na każdym kroku, a kulturalnie województwo wręcz tętni. W końcu jego stolicą jest Kraków!

Imprezy Firmowe Małopolska – kogo zatrudnić?

Pytanie bardzo trudne, bo też mocno zależne od charakteru wydarzenia. Właściwie na każdej imprezie pojawia się DJ. Jeśli dana firma posiada większy budżet, może go zastąpić zespołem muzycznym. Tutaj zawrę informacje dla laików. Niestety smutna prawda jest taka, że najlepiej sprawdzają się coverbandy. Nie wyobrażam sobie na tego typu wydarzeniu grupy grającej własne, nikomu nieznane utwory. W wielu wypadkach uzupełnienie dla muzyki stanowią wszelkiego rodzaju pokazy artystyczne. W Krakowie znajdziemy całe zatrzęsienie flairbarmanów, iluzjonistów i komików. I tutaj polecę siebie :) Rozśmieszam ludzi od przeszło dziesięciu lat i pojawiłem się już na wielu imprezach firmowych.

Gdzie zorganizować?

Własnej sali z warunkami odpowiednimi na firmówki niestety nie posiadam. Tym razem nie będę więc polecał siebie. Wspomnę za to o miejscach, w których grałem i które zrobiły na mnie duże wrażenie. Na pierwszym miejscu oczywiście Wieliczka. Ciekawy przypadek. Kopalnia soli, w której soli od lat już się nie wydobywa. Można za to zwiedzać dawne szyby i przeżyć jedyną w swoim rodzaju imprezę pod ziemią. Grałem tam już wiele razy, ale miejsce za każdym razem robi wrażenie. Solne rzeźby onieśmielają, nasycone minerałami powietrze przyjemnie wierci w nosie, a wiekowa winda dostarcza dużych ilości adrenaliny.

I dla równowagi miejsce o wiele mniej znane. Polecam Hotel Olivia w Skomielnej Czarnej. Grałem tam tylko raz, ale obiekt bardzo mocno zapadł mi w pamięci. Skomielna leży tuż pod Krakowem ale na uboczu. Dzięki temu odetniemy się od cywilizacji i uzyskamy zauważalnie niższą cenę od osoby. Z okien zobaczymy prawdziwie górski krajobraz. Obiekt posiada SPA, naprawdę fajny basen (dużo pływam, to się znam) i kilka saun. Mnie szczerze mówiąc kupił w największym stopniu kompetentną i w nienachalnie miłą obsługą.